Patīk puzles tipa spēles? Pamēģini Fling

Tā nu ir sanācis, ka pēdējās nedēļas biežāk runāju par un ap spēlēm. Fling, kas ir arī Candy Cane pārdotākā top iPhone spēle,  manā skatījumā ierindojas starp tām, par kuru ir vērts pastāstīt arī citiem. Tā ir salīdiznoši maza puzles tipa spēlīte, kura pēc pirmā acu skatiena varētu šķist nedaudz bērnišķīga, tomēr tā spēj izraisīt atkarību un ļaut lieliski pavadīt brīvo laiku, piemēram, pārvietojoties sabiedriskajā transportā, vai stāvot veikala kases rindā. Spēlei ir ap 10000 unikālām puzlēm, kuras sadalītas nu jau 35 līmeņos (atkarībā no spēles veida) un katrai no tām ir savs unikālais veids kā to iziet.

Spēles sākumā tiek dots noteikts skaits ar pūkainām bumbiņām, kuras pagrūžot vienu pret otru, taisnā līnijā ir jāizstumj ārā no ekrāna, paliekot vienai pēdējai bumbiņai. Kāpinoties sarežģītības līmenim, spēles laukumā parādās ar vien vairāk bumbiņas, kuras nepieciešams izstumt no ekrāna laukuma. Spēlē pieejami arī hinti un ir iespēja atcelt iepriekšējo gājienu.

 

 

Spēlei ir 4 tās veidi:

Brīvā versija.

Tajā iespējasms spēlēt puzzles līmeņus bez laika ierobežojuma, jebkuram atslēgtajām grūtības pakāpes līmenim.

Arkāde.

Šeit puzles jāatrisina pēc iespējas ātrākā laika posmā, lai iegūtu pēc iespējas vairāk punktus, pirms dotais laiks ir beidzies.

Izaicinājums.

Katrā grūtības līmenī tiek dots noteikts skaits puzles, kuras jāpaspēj atrisināt noteiktā laikā, lai sasniegtu nākošo, pretējā gadījumā, noteikto līmeni sāc no jauna, līdz tas izdodas.

Neprātīgais Frenzy Mode.

Tas liks jums panervozēt! Spēlē nepārtraukti uzrodas klāt jaunas bumbiņas. Spēlē noturēsies vien tik ilgi, kamēr varēsi no tām atbrīvoties, līdz laukums ir pilns. Šeit būtiskākā atšķirība ir arī tā, ka izstumt no laukuma vari tikai vienādas krāsas bumbiņas. Kāpinoties grūtības līmenim, nāk klāt jaunas krāsu bumbiņas.

Priekš manis arī jaunatklājums, ka spēli iespējams uzspēlēt arī savā datorā.

Spēles apskata video

Video tapis pateicoties Riga App Show.

Fling ir veiklības un prāta spēle ar vienkāršu geimpleju. To izlasot, jums varētu šķist, ka tā ir pārāk vienkārša, tomēr spēle ātri izaicina tavu azartu to atrisināt un turpināt, jo lielākā problēma ir liegums izstumt no laukuma divas bumbiņas blakus. Sarežģītās situācijās spēlē palīdz arī hinti un iespēja atcelt iepriekšējo gājienu.

Spēli var iegādāties par aptuveni 0,55 Ls uz iPhone/iPod Touch/iPad un Android ierīcēm. Pieejama arī spēles Light versija.

Līdzīgi raksti

Komentāri

Šis raksts tika izveidots 22, 10, 2012 pulkst. 3:49 pm ievietots Izklaide, Spēles, Uncategorized. You can leave a response, or trackback from your own site.