Aprīļa apskats #gamedevlv

Aprīlis bijis bagāts ar nozares konferencēm mūsu reģionā. 11.-12. aprīlī Tallinā norisinājās Baltijā lielākā spēļu izstrādātājiem veltītā konference Game Dev Days, kuras ietvaros bija arī neatkarīgajiem (indie) izstrādātājiem organizēta izstāde un konkurss, kā arī Big Indie Pitch – četru minūšu spēles prezentēšanas sacensības. Kopumā biju pārsteigta cik maz latviešu apmeklēja šo konferenci, satiku vien pāris vietējos spēļu izstrādātājus.

Game Village piedalījās tikai viena pašmāju izstrādātāja spēle – Flashing Lights.

Pēc lielākas spēļu relīzes pauzes, šomēnes varējām priecāties arī par Plaguepunk justice spēles relīzi, kura pieejama Steam veikalā.

Kad pasauli pāršalca ziņa par melnā cauruma attēlu, Estoty to ātri vien apspēlēja arī savā Knife Hit spēlē.

Un visbedzot, mēneša izskaņā notika Latvijā vienīgā spēļu izstrādātājiem veltītā konference, kura ikvienam apmeklētājam bija pieejama bez maksas. Konferencē uzstājās gan viesi no citām valstīm, gan savā pieredzē un zināšanās dalījās pašmāju izstrādātāji. Biju nedaudz vīlusies par mazo apmeklētāju skaitu konferencē, iespējams pie vainas bija skopi pieejamā infrormācija pirms tam par pašu pasākumu, varbūt pārāk saulaina pavasara diena, kas mudināja interesentus daudz vairāk doties pie dabas, vai vienkārši mūsu mentalitātes kūtrums. Konferences noslēgumā tika apbalvoti arī konkursa BRSD 8 rezultāti. Pozitīvi, ka šogad konkursa žūrijas vērtējums par laureātiem pilnībā sakrita ar balsotāju vērtējumu.

Citi raksti

Komentāri

Šis raksts tika izveidots 03, 05, 2019 pulkst. 3:49 pm ievietots Uncategorized. You can leave a response, or trackback from your own site.