Naudas dāvināšana

Padalīšos ar vienu no veidiem, kā interesantāk pasniegt naudas dāvanu, lai tā nav jāliek tradicionālā aploksnē.

Viss, kas Tev ir nepieciešams: papīra nazītis, glīts papīrs (vēlams, lai nav pārāk plāns vieglākai griešanai), virtuves dēlītis un foto rāmis.

Manā piemērā, izvēlējos naudas koku, kurš reizē ir arī mīlestības un siržu koks, jo dāvana paredzēta jaunajam pārim kāzās.

Atliek izlemt tematisko attēlu, kas tiks griezts un ķerties pie darba.

1. Pārzīmē vēlamo attēlu vieglām līnijām uz dekoratīvā papīra.

2. Ar papīra nazīti rūpīgi to izgriez. Šeit svarīgi, lai attēls nebūtu pārāk viengabalains.

3. Kad griešanas rokdarbi pabeigti, atliek izlemt kā interesantāk izvietot dāvināmās naudas zīmes un ievietot visu rāmīti.

Vēl peibildīšu tikai to, ka, ja Tev nav liela pacietība, lai izgrieztu vēlamo attēlu, nemaz nesāc ķerties klāt. Šis konkrētais attēls parasīja aptuveni 2h laika.

 

 

Citi raksti

4 Komentāri

 1. Dainis Says:

  Es mēģināju, bet nesanāca tik perfekti, kā šeit bildēs …

 2. Pajolis Says:

  Tieši tā, labāk dāvināt kaut ko jēdzīgu – padomu vai makšķeri. 😀

 3. Dārta Kaņepe Says:

  Dāvāt naudu, protams, ka var, tomēr labāk būtu dāvāt prieku, kas paliek atmiņā. Tie ir mirkļi, kuri paliek atmiņā ar visu – ar skaņu, ar smaržu, pat ar garšu. Žēl, ka tādu mirkļu nav daudz, lai gan tas arī piešķir tiem vērtību. P.S. Šī bloga autors varētu paretināt komentārus, kuros ir saspamojuši ātro kredītu reklamētāji, pieriebies jau skatīties, ka tie mēslo uz katra stūra.

 4. Juris Says:

  Ir nopērkami tādi naži, kas līdzinās skalpelim, ar tiem ir tik pat vienkārši griezt kā velkot ar pildspalvu, ši gan izskatās tāds brutāls celtniecības nazis, bet rezultāts arī nav slikts.

Komentāri

Šis raksts tika izveidots 29, 09, 2013 pulkst. 8:54 pm ievietots Izklaide, Noderīgi. You can leave a response, or trackback from your own site.