Oktobra apskats #gamedevlv

Šogad izskatās, ka ir noticis mini lēciens citu platformu iekarošanā. Kopš oktobra spēle Area 86 ir pieejama uz XboxOne konsoles. Līdz šim tā bija pieejama Steam veikalā, kur tā tika publicēta šā gada 15. aprīlī un jau saņēmusi labākās spēles dizaina apbalvojumu no Baltic Sea games award šā gada pavasarī.

Tika pasniegta ilgi gaidītā Latvijas Spēļu gada balva. Nedaudz pačukstēšu priekšā, ka tajā bez īpaši lieliem pārsteigumiem triumfēja Coldwild Games ar Merchant of the Skies. Savas pārdomas jau šeit aprakstīju. Kopumā pasākums bija izdevies un patiess prieks par visiem uzvarētājiem.

Tika izsludināts mazais BRSD 2020, tas notiks divu nedēļu garumā, tiek solītas patīkamas balvas un tas nedaudz atšķirsies no jau ierastā BRSD. Viss vēl ir priekšā un vari paspēt piedalīties. Plašāk par formātu un noteikumiem lasi gamedev.lv mājas lapā. Par savām simpātiskākajām tēmām jau nobalsoju, to vēl vari paspēt izdarīt šeit.

Gaidot Global Game Jam Online 2021, LSIA izsludina arī plakātu konkursu ar iespēju laimēt 300 Eur. Gaidāmais pasākums notiks attālinātā formātā, tomēr tiek solīts, ka tā organizētāji mēģinās saglabāt tradīcijas un noskaņu arī virtuāli. Plašāk par pašu konkursu lasi gamedev.lv mājas lapā.

Ja esmu ko pieminēšanas vērtu palaidusi garām, priecāšos par ziņu, kā arī, ja patika raksts un vēlies lasīt tos biežāk, būšu pateicīga par atbalstu Patreon platformā. 

Citi raksti

Komentāri

Šis raksts tika izveidots 02, 11, 2020 pulkst. 3:57 pm ievietots Uncategorized. You can leave a response, or trackback from your own site.