septembra apskats #gamedevlv

Ja dāžadās parunās septembris un rudens tiek asociēti kā ražas un bagātības laiks dabā, tad spēļizstrādes jomā Latvijā tā ne pavisam neizskatās. Pēc GamedDev Meetup pauzes attālināti, septembrī notika pirmais pilnvērtīgais meetup klātienē Estoty ofisā. Jau otro reizi meetup tika organizēts klātienē arī Liepājā, kur visi sanākušie vienkopus varēja skatīties tiešraidi no Rīgas.

Covid-19 ierobežojumu dēļ, atceltajai Latvijas Spēļu gada balvai tika ierosināta atkārtota pieteikšanās (nedaudz mulsinoši, kādēļ no jauna jāpiesakās, ja tā jau bija), kas liek ticēt, ka tāda, par spīti visam, tomēr notiks, par ko, protams, prieks.

Notiks arī Unicon 2020, kurā būs Latvijas spēļu izstrādātāju stends un tam aicina pieteikties izstrādātājus ar savām spēlēm, kuras var būt vēl izstrādes stadijā.

Coldwild Games atrādīja savas, iespējams, jaunās spēles prototipu. Projekts vēl netiek izziņots oficiāli, tomēr mums ir iespēja apskatīt daļu no prototipēšanas.

Diemžēl, tas arī viss. Ja esmu ko pieminēšanas vērtu palaidusi garām, priecāšos par ziņu, kā arī, ja patika raksts un vēlies lasīt tos biežāk, būšu pateicīga par atbalstu Patreon platformā. Ja esi nesen publicējis savu spēli, droši sūti arī par to ziņu ar plašāku spēles izklāstu.

Līdzīgi raksti

Komentāri

Šis raksts tika izveidots 02, 10, 2020 pulkst. 11:34 am ievietots Uncategorized. You can leave a response, or trackback from your own site.