Augusta apskats #gamedevlv

Augusts ir paskrējis garām pavisam nemanot un varam atskatīties uz būtiskākajiem notikumiem Latvijas spēļizstrādē. Līdzās spēļu atjauninājumiem un atskaitēm Twitter par padarīto, šis tas ir arī pieminēšanas vērts uz ko atskatīties.

Steam platformā tika izveidots mazo komandu festivāls, kurā bija iespējams atrast vismaz divas pašmāju mazo komandu radītās spēles. SimDevs Area 86 “Pužļu” kategorijā un Coldwild Games Merchant of the Skies, kategorijā pie “Šobrīd pieejamajām”.

28. augustā notika EuroPlay konkurs, kurš ir kā Eirovīzijas alternatīva spēļu jomā. Līdzīgi kā Eirovīzijā, arī šajā konkursā varēja piedalīties tikai jaunas un vēl nepublicētas spēles un šāda veida konkurss tika rīkots pirmo reizi. Tajā piedalījās 15 valstis, Latviju šajā konkursā pārstāvēja An Olive komandas puzles spēle Pieceful, kuras pirmssākumi meklējami šā gada Global Game Jam Riga.

Par pirmo EuroPlay uzvarētāju kļuva Spānija ar Melbits Pod spēli.

Indie Arena Booth Gamescom ietvaros piedalījās arī Merchant of the Skies. Šis gads ir ieviesis neskaitāmas pārmaiņas arī pasākumu rīkošanā un to apmeklēšanas paradumu maiņā. Šogad Gamescom Ķelnē pirmo reizi tā vēsturē notika pilnībā digitāli, tā pat arī neatkarīgo (indie) spēļu stends Indie Arena Booth.

Coldwild Games, ja jūs šo lasāt, priecāšos par dalīšanos pieredzē ar digitālu dalību izstādē!

Liepājā notika pirmais GameDev Meetups, kurā Elviss Strazdiņš, Arvis Magone un Juris Ozoliņš dalījās pieredzē par spēļizstrādi.

Liepājā jauna tehnoloģiju kopiena – Liepājas spēļu izstrādātāji! Apskatīsim spēļu izstrādi no dažādām perspektīvām un…

Posted by ITWaffleMeetup on Monday, August 17, 2020

Ja esmu ko pieminēšanas vērtu palaidusi garām, priecāšos par ziņu, kā arī, ja patika raksts un vēlies lasīt tos biežāk, būšu pateicīga par atbalstu Patreon platformā.

Līdzīgi raksti

Komentāri

Šis raksts tika izveidots 01, 09, 2020 pulkst. 12:05 pm ievietots Uncategorized. You can leave a response, or trackback from your own site.