Jūlija apskats #gamedevlv

Merchant of the Skies no Coldwild Games kļūst pieejama uz Nintendo Switch un Xbox One. Kamēr pašmāju spēļu pieejamība uz konsolēm ir saskaitāma uz roku pirkstiem, priecājos par katru jaunu spēli iekarojot papildus spēļu platformu. Iepriekš Merchant of The Skies bija pieejama Steam veikalā priekš Windows, Mac OS X un Linux un pie tās pamatā strādā divu cilvēku komanda apmēram pusotru gadu.

Turpinot Coldwild Games aktivitātes un jaunumus, vēlos pieminēt arī viņu izziņoto dalību Indie Arena Booth Gamescom ietvaros. Šis gads pasākumu organizatoriem, noteikti ir jaunu izaicinājumu pilns, jo arī viena no lielākajām video spēļu izstādēm notiks attālināti, un tās ietvaros būs jau pieminētais indie spēļu stends. Iespējams, tieši šīs pārmaiņas sniedz iespēju piedalīties komandām, kuras iepriekš pierastajos apstākļos, nebūtu varējušas piedalīties. Šogad attālināto dalību, pašmāju spēlēm finansiāli atbalsta arī LSIA.

Jūlijā noslēdzās jauniešiem paredzēts spēļizstrādes pasākums Global Game Jam Next. Arī šim spēļu izstrādes veicināšanas pasākumam, sakarā ar pandēmiju, nācās piedzīvot jaunu formātu. Tā kā tas notika attālināti, tad nedēļas nogales vietā, 12-17 gadus veci jaunieši iepazinās ar spēļizstrādi un iemēģināja savu roku tajā divu nedēļu garumā. Līdzīgi kā Global Game Jam, arī šajā pasākumā tiek izziņota tēma, šogad tā bija “savienojumi” un balstoties uz tēmu tika pabeigta viena spēle, kura pieejama šeit.

Pagaidām tas ari viss. Tiekamies augusta apskatā! Ja esmu ko pieminēšanas vērtu palaidusi garām, priecāšos par ziņu, kā arī, ja patika raksts un vēlies lasīt tos biežāk, būšu pateicīga par atbalstu Patreon platformā.

Līdzīgi raksti

Komentāri

Šis raksts tika izveidots 10, 08, 2020 pulkst. 2:59 pm ievietots Uncategorized. You can leave a response, or trackback from your own site.