Jūnija apskats #gamedevlv

Jūnija izskaņā notika vēl Latvijā nebijuša koncepta spēļu izstrādes pasākums “Vasaras spēļu zapte 2020“. Pasākums notika attālināti, tam bija piesaistīti mentori (nedaudz citā izpratnē kā ierasts), kuru vadībā tika strādāts pie spēļu realizēšanas. Cik noprotams, mentori bija ar savām idejām un uzstādījumiem un ikviens, neatkarīgi no prasmēm, varēja iesaistīties to realizēšanā, viņu vadībā.

Sekojot līdzi globālām aktivitātēm, Coldwild Games ar spēli Lazy Galaxy:Rebel Story bija atrodama itch.io spēļu pakā (bundle) “Par rasu taisnīgumu un vienlīdzību”. Spēles paku bija iespējams iegādāties par minimālo 5$ ziedojumu un tajā bija atrodamas vairāk kā 1000 spēles. Kopā tika saziedoti vairāk kā astoņi miljoni dolāru.

Ir izsludināts Global Game jam Next, kurš paredzēts jauniešiem vecumā no 12-17 gadiem un šogad gan notiks tikai tiešsaistē. Formāts ir nedaudz mainījies, jo klātienes apmācības jauniešiem nebūs, tādēļ tas risināsies divu nedēļu garumā, kuru laikā notiks apmācības kā izveidot datorspēli, un pēc tam arī pašas spēles prototipa izveide. Pasākums visā pasaulē notiks vienlaicīgi un plašāk par pieteikšanos Latvijas organizētājiem lasiet gamedev.lv mājas lapā.

Es ļoti gaidu, kad atkal beidzot varēsim priecāties par kādas jaunas spēles relīzi. Kā arī, ja esmu ko palaidusi garām, gaidīšu ziņu un noteikti pievienošu rakstam.

Ja patika raksts un vēlies lasīt tos biežāk, būšu pateicīga par atbalstu Patreon platformā.

Citi raksti

Komentāri

Šis raksts tika izveidots 04, 07, 2020 pulkst. 8:54 pm ievietots gamedev. You can leave a response, or trackback from your own site.