Jūnija apskats #gamedevlv

Vēl viens mēnesis ir paskrējis nemanot un, lai arī tas nav bijis piepildīts ar vērienīgiem spēļu nozarē saistītiem notikumiem, tomēr šis tas ir pieminēšanas vērts.

Tas iesākās ar Hypertown urbānās kultūras un e-sporta divu dienu festivālu. Lai arī kopumā šis pasākums īpaši neizceļas ar citiem līdzīgiem festivāliem (vai arī man tie sāk visi šķist pārāk līdzīgi), tomēr mūsu reģionā citu līdzīgu nav un tajā bija arī jauks Latvijas Spēļu izstrādātāju stends ar pavisam jaunām un dažām vēl pat publiski nepieejamām spēlēm. Spēles bija iespēja gan pamēģināt, gan arī satikt pašus izstrādātājus un ar viņiem aprunāties.

Gribu pieminēt Coldwild Games rīkoto meetupu. Cik zinu, iepriekš, šādā formātā vēl Latvijā neviens no uzņēmumiem nav organizējis speciālu, neformālu tikšanos ar pašiem izstrādātājiem. Arī pati nolēmu aiziet un aprunāties ar Vladimiru un Elēnu, cilvēku nebija daudz (kā paši gan apgalvo, ka vairāk kā cerēja) un mūs pārsteidza lietus šalts, tikšanās bija ļoti patīkama un draudzīga, un tik tiešām pļāpājām par spēlēm.

Vasara ir arī laiks, kad notiek ikgadējais Steam Summer Sale, kurā piedalījās ne viens vien pašmāju izstrādātājis, tirgojot savu spēli ar atlaidi. Priecīgā ziņa, ka Flashing Lights (vēl pāris dienas tā būs pieejama ar 25% atlaidi) tika izcelta veikala pirmajā lapā. Ceru, ka tas patīkami arī atspoguļojās uz spēļu kopiju pārdošanas statistiku.

Estoty savā Twitter kontā priecājas un svin vienu miljonu sekotāju sasniegšanu Instagram. Pievienojos apsveikumiem!

Līdzīgi kā maijā, arī jūnijā Uzkapajam spēlēja pašmaju radītās spēles un tās komentēja. Šoreiz tika spēlētas: Flashing Lights un Try to Fall Asleep.

Tas arī no manas puses viss, ja pamanīji ko vērā ņemamu pašmāju spēļu industrijā, ko jūnijā palaidu garām, priecāšos par ziņu komentārā.

Līdzīgi raksti

Komentāri

Šis raksts tika izveidots 04, 07, 2019 pulkst. 1:55 pm ievietots Uncategorized. You can leave a response, or trackback from your own site.