Krāsojamās lapas #Lego skaitļi

Maniem bērniem patīk spraust lego. Izveidoju paraugu skaitļu kartiņas un rotaļāšanās procesā radās doma arī par krāsojamām lapām. Pielietojums visdažādākais. Izkrāso skaitli un pēc tam saspraud to attiecīgajā krāsu kombinācijā un otrādi… bērni beigās paši pateiks priekšā kā tās vēlas pielietot.

Pievienoju arī atsevišķas gatavas būvējamās kartiņas, kuras var izprintēt un dot kā paraugu skaitļu būvēšanai. Lai uzbūvētu visus skaitļus, nepieciešami vien šīs 14 klucīšu figūras.

Priecāšos par atsauksmēm, ja vēl kādam šīs ir noderējušas mājas radošajām mazo pirkstiņu aktivitātēm.

Materiāli nav paredzēti komerciāliem nolūkiem un tos aizliegts pārpublicēt citos resursos bez autora atļaujas. Visi publicētie materiāli ir Vietnes strazdina.lv īpašnieka ekskluzīvs īpašums un tie ir aizsargāti ar autortiesībām, kā to paredz Autortiesību likums.

Jebkuras informācijas kopēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana iespējama tikai ar rakstisku Vietnes īpašnieka atļauju. Pretējā gadījumā materiālu pārpublicēšana var tikt uzskatīta par autortiesību pārkāpumu, saskaņā ar Autortiesību likumu.

Citi raksti

Komentāri

Šis raksts tika izveidots 26, 07, 2022 pulkst. 6:07 pm ievietots Bērniem. You can leave a response, or trackback from your own site.