Krāsojamās lapas pirmsskolas vecuma bērniem #LatvijasSimboli

Šā gada novembris Latvijā iesācies ar mājsēdi, attiecīgi dēlam pauzi no dārziņa. Lai tematiski viņu nodarbinātu, izveidoju krāsojamās lapas ar Latvijas simboliem un to nosaukumu rakstības treniņu.

Piedāvāju izkrāsot un iepazīties ar mūsu nacionālajiem simboliem – balto cielavu, divpunktu mārīti, liepu, ozolu un parasto pīpeni. Pievienoju arī oficiālos simbolus – valsts karogu, mazo valsts ģerboni un Brīvības pieminekļa Mildu, Latvijas kontūru ar vēsturiskajiem novadiem, un prievītes rakstu.

Materiāli nav paredzēti komerciāliem nolūkiem un tos aizliegts pārpublicēt citos resursos bez autora atļaujas. Visi publicētie materiāli ir Vietnes strazdina.lv īpašnieka ekskluzīvs īpašums un tie ir aizsargāti ar autortiesībām, kā to paredz Autortiesību likums.

Jebkuras informācijas kopēšana un pilnīga vai daļēja publiskošana iespējama tikai ar rakstisku Vietnes īpašnieka atļauju. Pretējā gadījumā materiālu pārpublicēšana var tikt uzskatīta par autortiesību pārkāpumu, saskaņā ar Autortiesību likumu.

Citi raksti

Komentāri

Šis raksts tika izveidots 06, 11, 2021 pulkst. 11:01 am ievietots Uncategorized. You can leave a response, or trackback from your own site.