Mācāmies figūras, krāsas un skaitļus

Brīžos kad bērns ilgstoši nespēj nosēdēt mierā, bet īsti nav iespēju kādā dienā doties ārā aktīvākās gaitās, šī aktivitāte mums brīnišķīgi palīdz aktīvāk izklaidēt dēlu. Ar līmlenti uz grīdas uzvilku četrstūrus un trīsstūrus. Ideālajā variantā, ja mājās ir dažādu krāsu līmlentes un lēkāšana var sākties. Šeit nu variācijas par to kādā secībā un daudzumā ko līmēt var būt neskaitāmas un atkarīgas no bērna spējām to plašumā pārāk neapjukt, lai nezaudētu spēlēšanās prieku. Otto pats ļoti labprāt visu laiku prasa: “Kur man tagad jālec?”. Tad nu pietiek tikai ar jautru komandu došanu: “Tagad uz zilo trīsstūri, tagad uz sarkano četrsstūri, tagad ar vienu kāju zilajā četrstūrī un otru sarkanajā četrstūrī…”.

Nākamajā dienā vīrs nolēma papildināt mūsu spēli ar metamo kauliņu. Trīsstūros un četrstūros tika salīmēti punktiņi tā pat kā metamajā kauliņā. Arī šī aktivitāte mums aizgāja tā teikt uz urrrā. Kauliņa uzmesto ātri iemācījās sameklēt un saskaitīt figūrās, pēc tam pat pats meta kauliņu un pats ieleca attiecīgajā figūrā.

Šāds līmējums mums uz grīdas atrodas jau vairākas nedēļas. Bērns laiku pa laikam pats paprasa kur lekt un īpaši netraucē arī grīdas mazgāšanai.

Nav nepieciešama īpaša un ilga gatavošanās, kā arī izveidošanas izmaksas ir ļoti zemas. Vienas līmlentes cena ir zem 50 centiem.

Citi raksti

Komentāri

Šis raksts tika izveidots 16, 04, 2020 pulkst. 2:57 pm ievietots Bērniem. You can leave a response, or trackback from your own site.