Decembra apskats #gamedevlv

Decembris noteikti ir bijis bagāts ar dažādām svētku atlaidēm un tematiskiem atjauninājumiem spēlēs.

Man personīgi pats nozīmīgākais decemra notikums bija Latvijas spēļu kalendāra izdošana. Kalendārā apkopoti galvenokārt neatkarīgie (indie) spēļu izstrādātāji, ar to jaunākajām un spilgtākajām spēlēm no 2019. un 2018. gada. To tirāža ir pavisam ierobežotā daudzumā, tikai 30 eksemplāri.

Game Insight apritēja 10 gadi. Lai arī pašlaik tā galvenais ofiss atrodas Lietuvā, uzņēmums turpina darboties arī Latvijā un pēdējos gados ir bijis galvenais atbalstītājs gan gamedev.lv konferencei, Global Game Jam un citiem pasākumiem. Viņi ir arī pirmie, kas izveidoja paslēpto ojektu spēli Facebook Mystery Manor. Game Insight portfolio sastāv no vairāk kā 45 spēlēm un ir pieejamas 218 valstīs visā pasaulē. Spēle Paradise Island Google Play veikalā bija top augošākā spēle vairāk kā 26 nedēļas bez pārtraukuma.

🎉 Game Insight is 10 years old 🎉👾 ➡️ game-insight.comBring the festive spirit on this anniversary, to your phones and computers – install the wallpapers right now! Enjoy our games and celebrate with us 😉

Geplaatst door Game Insight op Dinsdag 3 december 2019

Mobilo spēļu izstrādātājs SIA Estoty izziņoja jaunas spēles relīzi – Turbo Stars, kura ir pieejama gan App Store, gan Google Play veikalos.

Brain Games spēle TEAM3 ir iekļauta Vācijas lielākā laikraksta top 10 ģimenēm piemērotāko Ziemassvētku spēļu sarakstā.

SPIEGEL, one of the biggest magazines in Germany suggests TEAM3 as one of the top10 family games for Christmas. Could…

Geplaatst door Brain Games Publishing op Zaterdag 7 december 2019

Katru gadu indiedb.com veido Indie of the Year Awards balsošanu savā vietnē, kurā šogad Flashing Lights ierindojās topa augstajā ceturtajā vietā.

Tā arī šis gads būs pagājis un par to cik bagāts spēļizstrādes nozarē Latvijā tas ir bijis, varēsiet jau pavisam drīz lasīt 2019. gada apkopojumā.

Ja tomēr, kas uzmanības vērts nav pieminēts decembra apskatā, priecāšos par ziņu un to pievienošu.

Ja patika raksts un vēlies lasīt tos biežāk, būšu pateicīga par atbalstu Patreon platformā.

Līdzīgi raksti

Komentāri

Šis raksts tika izveidots 28, 12, 2019 pulkst. 5:44 pm ievietots Uncategorized. You can leave a response, or trackback from your own site.