Marta apskats #gamedevlv

Marts, manuprāt, Latvijas spēļizstrādes jomā ir bijis ļoti mierīgs un bez īpaši lieliem un ievērības cienīgiem notikumiem.

Coldwild Games izziņoja gaidāmo spēli Merchant of the Skies. Spēle gaidāma 30. maijā un pēc šobrīd pieejamās informācijas tā būs pieejama Steam veikalā.

15. martā oficiāli sākās konkurss Beidz runāt, sāc darīt! Konkursa ilgums ir 30 dienas (līdz 13. aprīlim), tas nozīmē, ja Tev ir ko rādīt, sāc darīt, Tu vēl visu vari paspēt. Šobrīd konkursa balvu fondam jau ir saziedots 381 eiro ar ko arī konkurss savā ziņā ir unikāls, ka arī paši dalībnieki var veidot kopējo balvu fondu, kas tiks sadalīts starp pirmo trīs vietu ieguvējiem. Arī Tu vari būt starp nozares atbalstītājiem un ziedot kopējam balvu fondam.

GDC. Lai arī šī konference nekādā mērā nav saistīta ar Latviju, tomēr šogad pateicoties dažādām programmām uz to devās ievērojasm skaits pārstāvju no Latvijas gan kā apmeklētāji, gan kā izstāžu dalībnieki ar savām spēlēm. Par to kā viņiem tur gāja nekas publiski īpaši plašāk nav atrodams.

Tieši tik pieticīgs no mana skatu punkta ir bijis marts. Gaidīšu komentārus un priecāšos par ziņu, ja esmu ko svarīgu palaidusi garām.

Līdzīgi raksti

Komentāri

Šis raksts tika izveidots 01, 04, 2019 pulkst. 3:03 pm ievietots Uncategorized. You can leave a response, or trackback from your own site.