Novembra apskats #gamedevlv

Novembris ir bijis samērā kluss un mierīgs, bez ļoti vērā ņemamiem un skaļiem notikumiem Latvijas spēļizstrādē. Daudzas no spēlēm samērā aktīvi ir dalījušās ar spēlēs ieviestajiem jaunumiem, kas tikai priecē, jo parāda, ka pie tām darbs aktīvi turpinās.

16. novembrī GameOn ietvaros Lietuvā notika Baltic Sea Games Award, kurā astoņu valstu iesniegto spēļu konkurencē tika pasniegtas balvas četrās kategorijās: “Labākais spēles dizains”, “Labākā spēles māksla”, “Labākais spēles audio” un “Labākais spēles naratīvs”. Kā labāko spēles dizaina balvu ieguva SimDevs spēle Area86.

Flashing Lights tika izcelta Steam veikala pirmajā lapā, cerams tas pozitīvi ir ietekmējis arī jauno spēlētāju skaitu.

Tiek izziņota gamedev.lv konference 2020. gada 4. aprīlī. Plašāka informācija vēl nav pieejama, bet varam to jau tagad atzīmēt savos kalendāros.

Tā kā šis mēnesis pašai ir bijis ļoti saspringts, jo gatavoju 2020. gada Latvijas spēļu kalendāru un mēneša izskaņā pasaulē laidu savu otro atvasi, tad ļoti ceru, ka neko svarīgu neesmu palaidusi garām. Ja tomēr, kas uzmanības vērts nav pieminēts, priecāšos par ziņu un to pievienošu.

Ja patika raksts un vēlies lasīt tos biežāk, būšu pateicīga par atbalstu Patreon platformā.

Līdzīgi raksti

Komentāri

Šis raksts tika izveidots 04, 12, 2019 pulkst. 12:10 pm ievietots Uncategorized. You can leave a response, or trackback from your own site.