Oktobra apskats #gamedevlv

Aizvadītajā mēnesī, līdzīgi kā iepriekšējos mēnešos, spriežot pēc sociālo tīklu aktivitātēm, daudzi izstrādātāji ir gan strādājuši pie spēļu atjauninājumiem, gan turpinājuši darbu pie iesāktajām spēlēm, lai drīzumā tās varētu atrādīt plašākai publikai. Tad nu lūk, atskats uz oktobri manām acīm. Ja esmu ko svarīgu palaidusi garām, priecāšos par ziņu.

Ventspils jauniešiem, kopā ar Raimondu Ūdri, bija iespēja izmēģināt roku spēļizstrādē. Būtu interesanti arī redzēt, kā viņiem veicās un kas sanāca.

Mix and Game Jam tika izziņota tēma, kas apspēlē dimensijas. Kad spēlei vienā dimensijā tās mehānika tiek pārveidota citā dimensijā. Rezultātā Roman Papush ir izveidojis Bomberman spēli tādā kā 3D versijā.

No 17.-20. oktobrim notika Londonas lielākais video spēļu nozares pasākums EGX 2019, kurā piedalījās arī Nils Jakrins ar Flashing Lights spēli.

Game On ietvaros, kurš norisināsies 16.-17. novembrī, tiks pasniegta arī Baltic Sea Games Award, kura vairāk paredzēta spēļu jaunuzņēmumiem un tajā piedalās astoņas Baltijas jūras reģiona valstis četrās kategorijās: “Labākais spēles dizains”, “Labākā spēles māksla”, “Labākais spēles audio” un “Labākais spēles naratīvs”. Starp finālistiem kategorijā “Labākais spēles dizains” ir iekļuvusi arī Area 86, par kuru varat balsot, lai sniegtu tai iespēju kļūt par labāko šī reģiona jaunuzņēmuma spēli 2019.

Kādu laiku tika gaidīta spēles Rise of the Slime agrīnās versijas publiskošana un šomēnes to beidzot sagaidījām no Bunkovsky Games. Kā jau ikviens izstrādātājs, arī Māris, noteikti priecāsies, ja spēlējot viņa spēli, sniegsi atsauksmi par to.

Nobeigumā, vēlos atgādināt, ka liela daļa pašmāju izstrādātāju spēļu veikalā Steam šobrīd piedalās Halloween Sale un ir iespēja iegādāties viņu spēles ar atlaidi. Sarakstu ar šajā veikalā atrodamajām pašmāju spēlēm meklē šeit.

Ja patika raksts un vēlies lasīt tos biežāk, būšu pateicīga par atbalstu Patreon platformā.

Līdzīgi raksti

Komentāri

Šis raksts tika izveidots 01, 11, 2019 pulkst. 2:59 pm ievietots Uncategorized. You can leave a response, or trackback from your own site.