Septembra apskats #gamedevlv

Līdzīgi kā iepriekšējā mēnesī, arī septembrī bija prieks redzēt, ka ne mazums vien izstrādātāji savām spēlēm gatavo atjauninājumus, pievieno dažādas papildus iespējas un gatavojas izstādēm.

Visgaidītākā un priecīgākā ziņa man vienmēr ir kādas jaunas spēles publicēšana. 2018. gada decembrī Valves veikalā Steam tika publicēta Seacurity Breach agrīnā versija un tagad septembrī esam sagaidījuši spēles pilnās versijas publicēšanu. Seacurity Breach ir 3D torņu aizsardzības (tower defense) tipa spēle. Man visvairāk patīk, ka spēlē ir arī iespēja pašam veidot savus līmeņus (ceru sagaidīt arī Mac versiju, lai varu šo iespēju pamēģināt).

Space Wreck izziņoja spēles agrīnās versijas relīzes datumu. Gaidām 2020. gada 28. februāri un pievienojam to vēlmju sarakstam! Interviju ar Mārtiņu par spēles izstrādi varat izlasīt indie graze Ērika Majera intervijā.

Māris Bunkovskis ar pavisam skopu tīzeri Twitter paziņoja par ko drīzumā gaidāmu. Cik zinu, tad viņš jau kādu laiku strādā pie savas spēles un ceru, ka jau pa visam drīz uzzināsim ko vairāk un spēle ieraudzīs dienas gaismu.

Kopumā tas arī viss, priecāšos par ziņu, ja esmu ko nozīmīgu palaidusi garām.

Līdzīgi raksti

Komentāri

Šis raksts tika izveidots 01, 10, 2019 pulkst. 10:19 am ievietots gamedev. You can leave a response, or trackback from your own site.